[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 131: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 132: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 131: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 132: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4614: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3773)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4616: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3773)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4617: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3773)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4618: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3773)
• View topic - Chants installation tutorial

Chants installation tutorial

Liga 1 in FIFA 12 - prima versiune lansata in 19 noiembrie 2011

Chants installation tutorial

Postby Razvan » Sat Dec 03, 2011 11:32 am

Sistemul introdus de EA anul acesta are 2 "tăişuri" : in sfarsit, putem adauga cantece in jocul nostru, fara sa folosim unelte terte, dar modalitatea lor de introducere este complicata si nu intotdeauna duce la rezultatele dorite.
Din nefericire, diferentele dintre Windows 7 si XP au dus la mai multe probleme la instalarea cantecelor noastre, aceste probleme nefiind din vina noastra.
Tutorialul "standard" pentru instalarea cantecelor il gasiti aici:
http://www.youtube.com/watch?v=HW79_Z1ClZQ
Daca nu gasiti cantecele in joc, va trebui sa apelati la al doilea tutorial:
http://www.youtube.com/watch?v=D8RbtC-GlQw

Daca nu reusiti nici asa:
Faceti un nou folder direct in partitia C, numit "Chants". Puneti acolo toate folderele cu cantece in afara de folderul "Playlists". Folderul acesta il puneti in My Music. Daca aveti XP, este posibil sa fiti nvoiti sa il redenumiti in "My Playlists" si sa il puneti in Shared Music de asemenea.
Acest videoclip va poate sta in ajutor:
http://www.youtube.com/watch?v=qWLQpxQtkA8

Succes, si bucurati-va de cantece reale de galerie in CRLP 12!
Razvan
VIP

Re: Chants installation tutorial

Postby sopedo » Thu Dec 15, 2011 6:07 pm

Salut am si eu o problema legata de chants, mie in dreapta imi ramane astra ploiesti singura echipa nu pot schimba echipa pentru a alege muzica desi echipa de profil am ales rapid, aveti idee care este problema?
sopedo

Postby Razvan » Thu Dec 15, 2011 6:29 pm

Sa dai Edit Other Team&League Chants cum vezi in tutorial :D.
Razvan
VIP

Postby sopedo » Fri Dec 16, 2011 12:59 am

Scuze nu imi mergea controler-ul :)) , intrebare :
Am observat ca se spune ca exista o problema locala a transferurilor, prin ce se manifesta aceasta problema? Intreb pentru ca sunt la primul sezon si inca nu am intrat in paine cu transferurile de prin liga 1!
sopedo

Postby Razvan » Sat Dec 17, 2011 8:32 am

E posibil sa nu iti mearga sa cauti jucatori in Transfers. Dacase intampla asa ceva, ncerci cele 3 metode postate pe canalul nostru oficial de Youtube: TheCRLP.
Razvan
VIP

Postby igoras » Sat Dec 17, 2011 1:14 pm

Care ma ajuta si pe mine cu Chants am incercat in toate modurile si nu am reusit singuru lucru ce imi aparea era All music atata.care doreste sa ma ajute plz igor_iugo@yahoo.com

P.S:Am windows XP
igoras

Postby Razvan » Sat Dec 17, 2011 1:20 pm

Instalează WMP 11 şi codecuri :D.
Razvan
VIP

Postby igoras » Sun Dec 18, 2011 11:39 am

am instalt si tot nu imi merge nustiu ce sa ii mai fac:((
igoras

Postby Razvan » Sun Dec 18, 2011 11:42 am

Sa bagi codecuri, iti spun astazi exact ce codecuri trebuie bagate.
Razvan
VIP

Postby igoras » Sun Dec 18, 2011 3:35 pm

k,baga adresa mea de mess si zimi igor_iugo
igoras

Next

Return to Volume 1