Frequently Asked Questions (FAQ)

Liga 1, Liga 2, Divizia Nationala din Republica Moldova, o parte din Liga 3 si Liga 4 sunt introduse in FIFA 11 prin acest patch.

Frequently Asked Questions (FAQ)

Postby Razvan » Sat Dec 03, 2011 3:53 pm

FAQ-ul este un set de intrebari des-puse in situatia unor patchuri ca acesta. Prin acest FAQ incercam sa va dam raspunsul la posibilele probleme ale voastre ca sa va salvam din timpul de a posta o intrebare deja stiuta de noi.

Q: Nu am ligile romanesti in FIFA! Ce pot face?
A: Trebuie să regenerezi cu o versiune mai veche a programlului lui Iard68 sau direct cu Creation Master, Tools --> Regenerate .bh files.

Q: Cand incerc sa caut un jucator cu functia "Search by Name", primesc un crash. Ce ar trebui sa fac?
A: Nimic, aproape toate patchurile pt. FIFA 11 au aceasta problema la un moment dat. Poti transfera jucatori prin celelalte functii de cautare insa.

Q: De ce dupa aproape fiecare meci din Manager Mode primesc un crash, inainte de ecranul cu Man of the Match?
A: Probabil ai uitat sa insalezi patchul oficial 1.01 al EA Sports.

Q: De ce primesc crashuri aleatorii in Manager Mode, de ex. cand incerc sa incarc o cariera?
A: Salvarile de la FIFA 11 pot deveni corupte la un moment dat, daca aveti astfel de probleme este recomandat sa salvati din cand in cand manual.

Q: Adversarul meu a pierdut cu 3-0 din cauza ca nu avea destui jucatori. Care e problema?
A: In ligile inferioare este normal sa se intample odata, de 2 ori pe sezon deoarece multe echipe in viata reala nici macar nu incep jocul cu 11 jucatori pe teren, de ex. Cetatea Tg.Neamt a inceput un meci cu 7 jucatori. Am introdus juniori pentru a nu se intampla foarte des, in plus, acest lucru creste realismul patchului.

Q: De ce FIFA sare ani in Manager Mode si jucatorii imbatranesc mai repede?
A: Este o problema comuna la toate patchurile pt. FIFA 11, nu avem ce sa facem.

Q: In prima versiune erau probleme cu modul Be a Pro. Este acum functional?
A: Da.

Q: Unii jucatori nu vor sa vina la echipa mea decat pe foarte multi bani. Ce trebuie facut?
A: Acest lucru se intampla de obicei la inceputul unui Manager Mode deoarece noul antrenor are un rating in stele scazut. Unii jucatori pur si simplu vor sa mearga la Dinamo in loc de Steaua, sau viceversa. Daca antrenorul ajunge la cel putin 2 stele rating, situatia nu se va mai intampla foarte des.

Q: Am fost scos din joc la Populating Transfer List - 50%. Ce sa fac?
A: Incearca din nou si va merge.

Q: As vrea sa vin pe acest forum si sa fac spam, sa injur, sa stric credibilitatea patchului fara argumente. Pot face asta?
A: Nu.

Q: Vreau doar sa indic niste probleme intr-un mod civilizat, respectandu-va munca. Pot sa o fac?
A: Da.
Razvan
VIP

Re: Frequently Asked Questions (FAQ)

Postby deviltzy » Wed May 23, 2012 5:53 pm

Ok, am o intrebare ... am CRLP v2 si am cariera cu steaua , nu este prima cariera inceputa la care patesc asta... cand pun statusul unui jucator " for sale" primesc oferte doar de la echipele din Grecia ... sau daca sunt manager la o echipa gen Delta Tulcea primesc oferte din Liga 1 si Grecia... ce pot face ? mi-ar place sa vand un jucator la Barcelona , Real etc.
deviltzy

Return to Volume 2