Problema CRLP v2

Februarie - Martie 2012

Problema CRLP v2

Postby gigifericitu » Tue Sep 04, 2012 12:09 am

S-a intamplat sa mi se programeze 2 meciuri in aceeasi zi in Career Mode. Unul in Cupa Romaniei si unul in campionat. Pe primul l-am jucat, a mers totul perfect, insa cand am ajuns la al 2-lea ajunge pana la incarcare apoi mi se inchide jocul.

Am inteles ca daca instalez update-urile s-ar rezolva. DAR trebuie sa instalez intai primul update, apoi pe al doilea sau merge direct al doilea?

Si daca instalez update-urile astea, cariera mea se duce naibii, nu? N-o sa pot s-o recuperez? Nu de alta, dar sunt in al 6-lea sezon si as cam vrea s-o termin :D
gigifericitu

Re: Problema CRLP v2

Postby leomessi1085 » Tue Sep 04, 2012 8:26 pm

DECI problema ee ca nu trebuie sa instalezi decat vers,2 curat dar ..alta e problema ca dak sa zicem joci in carrear mode cu orice echipa din liga 1 cand esti in timpul meciului si vrei sa faci schimbari nu poti sa iti dai seama pe ce post joaca jucatorul deoarece bulinutele de deasupra jucatorilor sunt puse ALANDALA :( si mno de ex dak vrei sa schimbi la formations IN TIMPUL MECIULUI ITI IESE DIN JOC PUR SI SIMPLU da in rest e ok...se mai intampla rare ori sa iti iasa din joc in timpul meciului dar asta nu e asa de des insa CE AM SPECIFICAT MAI SUS EE DESTUL DE NASPA :(
leomessi1085

Return to Volume 2