Putin feedback

Liga 1 in FIFA 12 - prima versiune lansata in 19 noiembrie 2011

Putin feedback

Postby ForzaCluj » Sun Dec 18, 2011 5:19 pm

Salut, in primul rand doresc sa te felicit pentru ca ai reusit sa scoti un patch atat de reusit foarte devreme de la lansarea FIFA12. :D
In primul rand, mi-am inceput cariera ca player cu Virtual Pro-ul.
Am semnat cu "U" Cluj si am inceput sa joc. Acum sunt aproape de finalul sezonului si aproape totul a mers perfect.
Este foarte bine realizat, dar am intalnit un bug foarte enervant. La meciul "U" Cluj - Dinamo si Dinamo - "U" Cluj, iau crash de fiecare data.
Fie inainte sa inceapa meciul, fie in timpul meciului, fie la final. Am incercat de vreo 10 ori si tot la fel. Ca sa trec mai departe a trebuit sa dau forfeit la amandoua meciurile, altfel nu am putut. :(
Nu stiu daca acest bug e legat de aceste doua echipe sau doar de Dinamo, dar in orice caz, e cam aiurea.
Daca ai putin timp, te-as ruga sa incerci si tu un meci intre aceste doua echipe sa vezi cum sta treaba.
De asemenea, pe echipamentul Universitatii, atat cel de acasa si de deplasare e folosita emblema veche a echipei, nu cea noua, prezenta pe echipamentul portarului si cele doua alternate.
In rest, nimic de reprosat, pentru un release atat de rapid, as spune ca e excelent patch-ul. Apropo, as aprecia si un tutorial sau niste instructiuni despre cum sa adaug de exemplu, imnul Universitatii sau a altor echipe la chants, pentru a fi folosite la intrarea pe stadion.

In orice caz, un patch super reusit. Astept cu nerabdare v2. Bafta! :D
ForzaCluj

Re: Putin feedback

Postby Razvan » Sun Dec 18, 2011 5:25 pm

Salut!
Problema cu Dinamo nu ar trebui sa apara. Ai sters folderul FIFA 12 din My Documents dupa ce ai instalat patchul? Asta ar fi putut sa cauzeze problema. Oricum, daca faci asta cum iti pierzi cariera deci mai bine nu.
Am jucat tocmai acum un U Cluj - Dinamo si a mers foarte bine.

Multumim ca ne-ai zis de embleme, iar pentru chants, trebuie sa faci cu WMP 11 un playlist m3l sau wml in care sa fie continut imnul U Cluj, il numesti U Cluj Imn si il selectezi in joc.
Razvan
VIP

Postby ForzaCluj » Sun Dec 18, 2011 8:11 pm

Mersi de raspuns. Nu, nu am sters, s-ar putea sa fie de acolo.
Legat de chants, am facut playlist si mi-l citeste in joc, dar nu se aude nimic insa. Mersi oricum, mai incerc. :D
Daca mai gasesc bug-uri o sa postez aici.
ForzaCluj

Postby Denver » Thu Apr 12, 2012 1:22 pm

Haide ''U'' si sa castigi campionatul si cupa !!!
Denver

Return to Volume 1