Fix permanent pentru problema locala a transferurilor

Liga 1 in FIFA 12 - prima versiune lansata in 19 noiembrie 2011

Re: Fix permanent pt. problema locala a transferurilor

Postby bubykoo » Fri Dec 09, 2011 10:09 pm

Razvan wrote:Dupa ce iti da crash, ai fisier nou fifasetup acolo?

nu :(
bubykoo

Re: Fix permanent pentru problema locala a transferurilor

Postby Predator14 » Fri Dec 09, 2011 11:44 pm

incearca sa dai rezolutia cea mai mica..la mine asa merge..am incercat si asta cu fifa setup mutat pe desktop,la rezolutie normala tot da crash..cred ca asta e o problema locala...cel mai bine fiecare sa posteze rezolvarea lui si astfel or sa fie mai multe solutii de incercat..
Image
Predator14

Postby bubykoo » Sat Dec 10, 2011 12:10 am

nici la cea mai mica rezolutie nu merge ....nu merge de nici un fel [...] :)
bubykoo

Postby leomessi1085 » Sat Dec 10, 2011 2:02 am

SALUT baieti sal RAZVAN sunt vladinho de pe site-ul principal :D:)) deci am o mica mare problema :D adik ( CU TOTII sa STITI CA merge treaba spusa de RAZVAN si VIDEOCLIPUL DE ASEMENEA INSA a uitat sa precizeze ca trebuie SA FI CONECTAT LA NET , dupa ce faci faza cu fifasetup intri in joc iti selectezi limba engleza dai acolo la profil si dupa TREBUIE NEAPARAT SA iti incarce altfel inseamna canu esti conectat la net ;) succes
DECI RAZVAN plss da-mi un raspuns la urmatoarea problema aparuta pe parcurs :D
dupa perioada de transferuri dau sa joc prumul meci ,il termin si cand sa dau advance culmea imi merge dar atucni cand dau urmatorul meci la PLAYMATCH imi iese si asa ma enerveaza si e cam naspa faza sa iti tot iasa din joc dupa fiecare meci si nush care ar fi problema !!! plss raspundemi RAZVAN MERCI ;;) SOOPER FORUM ;) si bafta la transferuri ca sigur o sa va mearga :)
leomessi1085

Postby Razvan » Sat Dec 10, 2011 8:12 am

bubykoo wrote:nici la cea mai mica rezolutie nu merge ....nu merge de nici un fel [...] :)

Uite ce zice lumea, trebuie săfii conectat la net, pe calculatorul care am făcut videoclipul netul este conectat întotdeauna şi nici nu mi-am imaginat că are vreo legătură.
Mersi vladinho ;).

@leomessi1085:
Doar după perioada de transferuri face aşa?

@Predator14: Am zis cănu trebuie să schimbi rezoluţia după ce faci chestia cu fifasetup, fiindcă în acel fişier se menţine rezoluţia şi când intri în joc o să îţi aparărezoluţia default care normal nu e cea setată de tine. Oricum, mă bucur că îţi merge.
Razvan
VIP

Postby Predator14 » Sat Dec 10, 2011 1:10 pm

pai nu..nu am schimbat rezolutia..eu zic dupa ce am incercat si solutia voastra cu mutatul tot da eroare..asa ca raman la solutia rezolutiei..si din cate vad daca la mai multi merge asta cu mutatul fisierului Fifa Setup..inseamna ca problema mea este locala..in fine bine ca imi merg asa transferurile
Image
Predator14

Postby Razvan » Sat Dec 10, 2011 1:12 pm

Exact ;).
Razvan
VIP

Postby Sexy » Sat Dec 10, 2011 10:19 pm

Dupa ce primesc crash, nu am fisier nou 'fifasetup' in folderul Documents, cel putin eu. :(
Sexy

Postby Razvan » Sat Dec 10, 2011 10:23 pm

Cei care primiti asa ceva, faceti orice, schimbati rezolutia, mutati controalele, orice, inainte sa intrati in FIFA?
Razvan
VIP

Postby bubykoo » Sat Dec 10, 2011 10:57 pm

mie nu imi merge de nici un felll....:( cred ca o sa las fifa 12 pentru un timp ..pana apare vre-o rezolvare concreta care o sa-mi mearga si mie.,..sau patch=ul urmator
stima pentru munca depusa la patch!
bubykoo

PreviousNext

Return to Volume 1