O problema mai speciala cu Fifa 12

Al doilea an in care FIFA Infinity aduce in joc Liga 1 si nu numai.

O problema mai speciala cu Fifa 12

Postby Fane » Sat Mar 10, 2012 2:32 am

Am avut patchul vostru o perioada buna de timp pana cand am intampiant urmatoarele probleme : dupa vro 2-3 luni de joc nu sau mai vazut fanii in tribuna (doar steaguri) + pe spatele jucatorilor scrie acelasi nume , respectiv numele portarului din arena sau jucatorului ( Virtual Player ) si al tuturor celor care iam bagat prin arena ( pantilimon , casilias , ronaldo , messi , Fane (vp) ), nicio problema am sters orice urma de fifa din pc am reinstalat corespunzator am aplicat iarasi patchul crlp , aceeasi problema din primul meci am incercat sa tot sterg si sa incep alte cariere , reset squad , nimik nu a dat rezultat asa ca am decis sa sterg fifa din nou si sa o instalez fara crlp , degeaba am aceeasi problema si chiar nu ii dau de cap , daca ma puteti ajuta , as fi recunoscator.
P.S. am Fifa 12 Reloaded
Fane

Re: O problema mai speciala cu Fifa 12

Postby Razvan » Sat Mar 10, 2012 2:06 pm

Incearca sa stergi salvarile ;).
Razvan
VIP

Postby Fane » Sat Mar 10, 2012 5:29 pm

am sters tot , absolut tot .... am si specificat cam reinstalat fifa de 2 ori de la 0 ( stergand salvari si tot ce tine de fifa )
Fane

Postby wackorine » Sat Mar 10, 2012 5:51 pm

posibil sa fie un data corrupted ... fie in joc ori chiar in windows(registrii) ... incearca sa redownload jocul,vezi cum decurge treaba ...
wackorine

Postby Fane » Sat Mar 10, 2012 6:48 pm

leam sters si palea ca dezinstalez cu your unnistaller si sterte si registriile :( , dar cred ca asa e a ramas vrun registru prin windows si nu dau eu de el , jocul lam reluat de pe torent o singura data si degeaba , joc asa asta e , dar ma deranjeaza foarte mult ca sunt tribunele goale :)) faza cu numele de pe spate e mai acceptabila

-- Sat Mar 10, 2012 7:03 pm --

ok se pare ca am gasit problema la mine nu exista cu jocul instalat registry keys :) am cautat in regedit si nu exista.
Click the “+” sign to expend the registry tree.
Locate two registry folders below:
“HKEY_CURRENT_USER/Software/”
“HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/”
Right click on any folders that contains the word FIFA 12/ FIFA soccer 12/EA to delete them all.
Fane

Postby wackorine » Sun Mar 11, 2012 3:43 pm

pentru ca urmeaza v2 la CRLP,incearca o reinstalare de windows ... ca sa ai totul pe curat&sa eviti repetarea problemelor(programul ala de curatare nu face mare lucru daca'i varianta free!) ... hai ca nu cred ca'i fain sa joci cu tribunele 'goale'(ce,te'au suspendat pe termen nelimitat sa joci fara spectatori?) ... :P
wackorine

Postby Fane » Mon Mar 12, 2012 6:20 pm

faza e ca am o grama de jocuri si programe , pana la urma o sa reinstalez ...... am windwos 7 ultimate x 86 de cand a aparut nici acum nu am probleme (up to date piratat desigur) , decat asta cu fifa. Am programu cu licenta (piratat desigur)
Fane

Postby catalyn20 » Sat Apr 07, 2012 9:57 pm

am o problema cand dau la trasferari imi iese din joc de tot ce trebuie sa fac , va multumesc
catalyn20

Postby wackorine » Sun Apr 08, 2012 2:17 am

vezi pe site ca sunt cateva variante de rezolvare ... pe site fifa infinity,cauta CRLP V1 ...
wackorine

Return to Complete Romanian League Patch 12