Bani mai multi in cariera

Al doilea an in care FIFA Infinity aduce in joc Liga 1 si nu numai.

Bani mai multi in cariera

Postby campeador » Mon Dec 12, 2011 11:56 am

Daca aveti nevoie de mai multi bani pentru un transfer sau mai multe, uitati aici un tutorial simplu.

http://www.youtube.com/watch?v=FrHZMQEkojs
This topic was moved from Career Mode - 12 by Razvan on Mon Dec 12, 2011 12:26 pm.
campeador

Re: Bani mai multi in cariera

Postby Razvan » Mon Dec 12, 2011 3:08 pm

Interesant, buna idee pentru cei care intotdeauna au probleme cu finantele.
Eu prefer sa las jocul realist si sa joc cu cati bani imi da jocul.
Razvan
VIP

Postby aRgonel » Mon Dec 12, 2011 10:49 pm

Si mie imi place mai mult sa joc ca-n realitate. Am incercat si eu am modificat prin DB Master , Transfer Budget la Cesena am intrat in cariera si mi-am adus numai jucatori de valoare pe Messi am dat atunci 125 mil de euro.
aRgonel

Postby George22 » Tue Dec 20, 2011 7:10 pm

bravo :)
George22

Postby Denver » Wed Apr 11, 2012 4:51 pm

priviti asta mai usor si mai bun fara mods http://www.youtube.com/watch?v=jyvVCdMi ... =endscreen nu cred ca ai nevoe sa intelegi engleza sa iti dai seama ce zice. :D:D:D merge si i super il vinzi cu 120.000.000 euro sau 100+++ cu 4 jucatori te-ai scos.
Last edited by Denver on Sat Apr 14, 2012 1:04 am, edited 1 time in total.
Denver

Postby wackorine » Wed Apr 11, 2012 7:20 pm

pe langa faptul ca nu'mi place sa dau un asemenea 'boost' la finantele echipei (dispare realismul) , yo am facut exact inversul:am un patch care blocheaza orice fel de transfer!astfel,nu ma trezesc cu fratii Costea pe la Tg.Mures sau Otelul cum mi se intamplase&incerc sa joc cu loturile actuale(cele din realitate) ... la echipa pe care o 'conduc',transfer doar prin scouting ... cred ca'i mai mult realism ... :idea:
wackorine

Postby Alecs » Thu Apr 12, 2012 10:06 am

Pai si nu se mai transfera nimic? Adica de exemplu in anul 2020 (in FIFA) echipele o sa aibe aceiasi jucatori ca la inceputul carierei?
Alecs

Postby Denver » Thu Apr 12, 2012 12:12 pm

in adevarat si eu ma inervam cand plecam de la dinamo la alta echipa si numa vad ca alexe la sibiu danciulescu la concordia tanase la U si cei 2 costea la otelul sau nu mai stiu la ce echipa.dar in schimb eu am ajuns la pandurii si aveam 120++ dar nu stiu cum si lam luat pe balloteli,luiz gustavo,stratila rui patricio un portar bun si nu mai stiu da jucatori buni harnik tasci si 3 fundasi de la liverpool si am castigat la simulare toate meciurile am avut maximu de puncte aveam o distanta de 40 50 de puncte de locu 2. DAR AM FACUT O PROSTIE CA AM PLECAT LA CATANIA PRIN 2018 CA NUMAI DUPACEIA MAM GANDIT SA FAC TINERI CARE SA TINA LOCU LU DANCIULESCU SI CEILALTI CARE VOR PLECA IN CATIVA ANI TANASE ; NICULESCU ; M NICULAE ; SI NU MAI STIU CARE SI-AU INCHIEIAT CARIERA. dar cu hackul asta fara mod vreau la U sa fac o forza de tineri si sai vad la cele mai bune echipe din lume.

AAAA... si patchu ala i o prostie ca ma gandesc ca o sa te ti de cariera pana in 2020 asa ca gandestete daca nu transfera va fi acelasi lot si ma gandesc ca la unele echipe cel mai tanar jucator e de 28 30 de ani de cand incepi in 2011-2012 asa ca echipa nu va avea destui jucatori si vor pierde cu 3-0 in fiecare meci .........
Denver

Postby wackorine » Thu Apr 12, 2012 7:03 pm

in primul rand,crede'ma ca m'am straduit sa pricep ce vrei sa zici ... apoi,acel patch care blocheaza transferurile are mai multe optiuni ... spre exemplu,yo am ales varianta cu meciuri amicale premergatoare sezonului+fara transferuri+fara meciuri in cupele europene ... se pot face,insa,orice combinatii intre cele 3 optiuni,oricand ... adica,poti sa sari peste meciurile amicale dinaintea sezonului,sa faci sau nu transferuri ... am zis sa joc una,doua editii cu loturile din realitate ... apoi,dau drumul la transferuri(sunt curios daca,spre exemplu,Costea mai ajunge la Galati ... :P )!
altfel,nu simulez niciun meci ... il joc,efectiv ... iar mai mult de 4 - 5 sezoane de career mode in fifa nu joc ... consider fara 'challenge' sa ajung in '2020' cu jucatori fictivi in majoritate,fara minifete macar,aceleasi echipamente ...
wackorine

Postby Denver » Thu Apr 12, 2012 8:39 pm

scuze nu stiu scrie asa bine in romana ca eu sunt din germania. dar sper ca ai inteles :) si scuze daca nu
Denver

Next

Return to Complete Romanian League Patch 12