problema transferuri

Al doilea an in care FIFA Infinity aduce in joc Liga 1 si nu numai.

problema transferuri

Postby brreakerr » Sun Jul 01, 2012 9:08 pm

cand dau search la transferuri in cariera ma scoate din joc fara a'mi da vreo eroare:( am crpl v2.0 +update'uri instalat...dar acum 2 zile mergea
PS: nu merge niciuna din cele 2 metode
brreakerr

Re: problema transferuri

Postby GERULA » Fri Sep 14, 2012 4:16 pm

aceasi problema o am si eu.
la fel am crpl v2.0 +update'uri instalat
In prumul sezon, chiar si in al doilea uneori merge la transferuri cu search, apoi...mereu crash

-- Mon Sep 17, 2012 3:13 pm --

Concluzie ce am putut obsv' eu pana acum cat timp mi-au mers transferulrile si nush daca asta ar fi problema, dar cred ca, aceste 'lucruri' nu par a fi la locul lor:
-Foarte multi jucatori Sud-Americani si Africani au trecut ca, nationalitate Albania...gen Emmanuel Kone sau altii :o
-Una din ligile noastre inferioare, apare la transferuri ca, find K-League, si astfel apar 2 K-league! :o
-Asta cred ca, afecteaza cel mai mult in opinia mea:
---In mai multe campanii cu Steaua, l-am tot vandud de la bun inceput pe NIKOLIC, crashuri la greu la transferuri
---In ultima campanie pentru ca am uitat de el nu l-am mai vandut un intreg sezon, iar pe final ce sa vezi-surpriza, jucatorul IMPRUMUTAT de POLI se intoarce la echipa sa! wtf :o
(momentan nu am nici un crash)
---Daca mai sunt si alti jucatori imprumutati de la alte echipe prin campionat si n00bul de AI ai vinde...nefiind ai lor desigur, ma intorc de unde-am plecat...la crashuri!
Sincer nush daca au vreo legatura cele mai de sus cu crashurile de la transferuri, poate isi mai dau si altii cu parerea
GERULA

Return to Complete Romanian League Patch 12