Supercupa Romaniei 2011-2012

Discuţii despre fotbalul românesc în general.

Supercupa Romaniei 2011-2012

Postby Unknown » Tue May 29, 2012 10:59 pm

Sambata, 14 iulie, CFR - Dinamo

Cine credeti ca va castiga? :)
Unknown
 
Posts: 91
Joined: Mon Dec 12, 2011 9:02 pm

Re: Supercupa Romaniei 2011-2012

Postby wackorine » Wed May 30, 2012 12:48 am

pana la acel meci este de urmarit fotbal adevarat la Euro ... ;)
wackorine
 
Posts: 158
Joined: Wed Mar 07, 2012 7:39 pm

Re: Supercupa Romaniei 2011-2012

Postby Antimatt3r » Wed May 30, 2012 1:06 am

wackorine wrote:pana la acel meci este de urmarit fotbal adevarat la Euro ... ;)

Că bine zici.
Image
User avatar
Antimatt3r
 
Posts: 61
Joined: Tue Mar 13, 2012 5:18 pm
Location: Slatina

Re: Supercupa Romaniei 2011-2012

Postby Denis » Fri Jun 01, 2012 8:48 pm

Să vedem ce transferuri v-a face fiecare echipă.
Regulament Forum
HAI ROMÂNIA !
MÂNDRU CĂ SUNT ROMÂN.
User avatar
Denis
 
Posts: 47
Joined: Thu Dec 08, 2011 7:37 pm
Location: ROMÂNIA

Re: Supercupa Romaniei 2011-2012

Postby Parasite » Sun Jun 03, 2012 10:50 pm

cfr win
User avatar
Parasite
 
Posts: 98
Joined: Sun Apr 15, 2012 3:47 pm
Location: Bucureşti

Re: Supercupa Romaniei 2011-2012

Postby Unknown » Wed Jun 06, 2012 5:50 pm

imi plac mult transferurile facute de cfr... atacul e beton! insa ramane de vazut cine va castiga.
Unknown
 
Posts: 91
Joined: Mon Dec 12, 2011 9:02 pm

Re: Supercupa Romaniei 2011-2012

Postby Denver » Mon Jul 16, 2012 9:27 pm

Dinamo!!!!!!!!!!! iesteee!!!! :D a meritat
Denver
 
Posts: 88
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:24 am


Return to Liga I

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron