Goal of the week #2 - Baraj

De luni pana vineri va puteti posta golurile aici, iar in weekend va avea loc votarea. Duminica la ora 20:00 va fi declarat castigatorul.

Baraj

Antimatt3r
2
33%
Thierry
4
67%

Total votes : 6

Goal of the week #2 - Baraj

Postby Razvan » Mon Apr 30, 2012 8:58 am

Antimatt3r: http://www.youtube.com/watch?v=M5bpZZpjcX8
Thierry: http://www.youtube.com/watch?v=2vMGAbZS ... e=youtu.be
Ambii sunt la egalitate, pe primul loc, cu 3 voturi. Asa ca am facut un baraj care va tine pana diseara la 20:00 sa aflam castigatorul. Dupa aia vom da drumul la a 3-a editie.
Razvan
VIP

Re: Goal of the week #2 - Baraj

Postby Antimatt3r » Mon Apr 30, 2012 12:23 pm

Al treilea vot al lui Thierry a fost dat după ora 24. Not fair :D
Image
Antimatt3r

Postby Razvan » Mon Apr 30, 2012 12:35 pm

Intr-adevar, aseara pe la 8 cand m-am uitat ultima data avea doar 2 voturi, dar nu pot garanta ca l-a dat dupa ora 24:00 deoarece nu aveam un mod de a verifica asta. Oricum, lesson learned, stim cum o sa rezolvam astfel de incertitudini de acum incolo. E prima editie care ajunge la o concluzie, nu prea avem experienta in astfel de concursuri. Oricum, inca mai ai sanse sa castigi barajul, si fiindca ai ajuns in baraj este si premiu de runner up.
Razvan
VIP

Postby Antimatt3r » Mon Apr 30, 2012 12:42 pm

Nu e nicio problemă, dar nu e fair-play, pentru că m-am uitat la ora 1 și avea doar 2 voturi, dar poll-ul era încă activ...
Oricum nu au fost grozave golurile din concurs, dar pentru săptămâna asta am de unde alege :D
Image
Antimatt3r

Postby Razvan » Mon Apr 30, 2012 12:45 pm

Inteleg dar nu am cum sa dovedesc asta desi te cred, dpdv personal. A fost greseala noastra ca nu am instituit un sistem de monitorizare mai bun al voturilor, dar de la editia 3 totul va fi 100% controlat si corect.
Razvan
VIP

Postby Thierry » Mon Apr 30, 2012 1:12 pm

Propun ca să nu ne votăm personal + ca la fiecare vot sa se posteze votul. Şi sincer nu meriţi locul 1 pentru că nu ai inregistrat calumea golul (păcat de el).
În a 3-a ediţie sper să fie cât mai mulţi concurenţi .
Thierry

Postby Antimatt3r » Mon Apr 30, 2012 2:46 pm

Thierry wrote:Propun ca să nu ne votăm personal + ca la fiecare vot sa se posteze votul. Şi sincer nu meriţi locul 1 pentru că nu ai inregistrat calumea golul (păcat de el).
În a 3-a ediţie sper să fie cât mai mulţi concurenţi .

E înregistrat așa pentru că la momentul respectiv nu aveam FRAPS instalat și am fost nevoit să îl salvez în replay theater, care nu are full screen (sau nu știu eu cum să îl fac full screen). L-am întrebat pe Răzvan dacă e eligibil golul și a zis că da, dacă nu era uploadam alt gol. Oricum nu are prea mare importanță cum sunt înregistrate golurile...
Da, să sperăm că vor fi mai mulți concurenți la edițiile următoare :)
Image
Antimatt3r

Postby Razvan » Mon Apr 30, 2012 3:09 pm

Eligibil golul este, atata timp cat se vede calumea, dar nu garantez ca nu i-a influentat pe altii sa nu il voteze. Nu putem controla si asta :D.

-- Mon Apr 30, 2012 8:46 pm --

Castigatorul este Thierry, pe locul 2 [ runner up ] se afla Antimatt3r. Inca ne gandim la grafica awardurilor [ design-ul lor, daca va fi gen signature bar sau nu ] dar le veti primi retroactiv.
Razvan
VIP

Return to Goal of the week