Viorel Ion

Drumul tau spre varful piramidei fotbalului in CRLP 12 poate fi prezentat aici.

Re: Viorel Ion

Postby wackorine » Sun May 06, 2012 2:33 am

cu gameplay original,al fifa,intr'adevar este mai simplu ... la world class,insa,ma deranjeaza acel pressing al CPU(chiar inuman,parerea mea) ...
wackorine

Postby Predator14 » Sun May 06, 2012 3:54 pm

Meciul cu Steaua:

Image
Image

Ion Viorel se intalneste cu echipa la care a jucat 3 ani in perioada 1992-1995.Steaua aflata in lupta pentru titlu,avea nevoie neeaparat de cele 3 puncte.Astfel cu stadionul Ghencea pe jumatate plin,ros albastri deschid scorul in min 9 prin Mihai Costea dupa o balbaiala in apararea braileana.Insa 30 de min mai tarziu Stelian Nicolita restabileste egalitatea printr-un sut din afara careului care il invinge pe Tatarusanu.Dupa pauza, in min 66, acelasi Nicolita dribleaza 3 fundasi ai stelei si il executa la coltul scurt pe Tatarusanu.CF Braila continua asediul la poarta stelistilor,lovind bara in doua randuri.Dar Steaua reuseste sa faca 2-2 printr-un sut fabulos al lui Tatu.Finalul partidei este unul extrem de tensionat.Nicolita este inlocuit cu Ndigwe care il serveste perfect pe Tanasa si face 3-2 pentru braileni,pentru ca apoi in min 89 Chiriches sa inscrie dintr-un corner batut de Cristi Tanase si astfel se incheie o partida extrem de spectaculoasa.Steaua pierde 2 puncte foarte importante,iar CF Braila obtine un punct foarte bun in lupta pentru evitarea retrogradarii.
Image
Predator14

Postby wackorine » Sun May 06, 2012 6:44 pm

dupa cum vad caseta cu statistica meciului,mi se pare ca a fost momentul ala cand faci aproape orice dar nu ai voie sa dai gol,sa invingi ... dupa raportul suturilor,dominarea a fost evidenta ... insa,uneori,fifa nu vrea sa castigi(nu'i vorba de valoarea adversarului)!dar de ce zici de evitarea retrogradarii ... ?parca stateai mai bine ...
wackorine

Postby Predator14 » Sun May 06, 2012 6:51 pm

wackorine wrote:dupa cum vad caseta cu statistica meciului,mi se pare ca a fost momentul ala cand faci aproape orice dar nu ai voie sa dai gol,sa invingi ... dupa raportul suturilor,dominarea a fost evidenta ... insa,uneori,fifa nu vrea sa castigi(nu'i vorba de valoarea adversarului)!dar de ce zici de evitarea retrogradarii ... ?parca stateai mai bine ...

pai sa sti ca e ceva de la fifa..mai ales ca dupa ultimele stiri in Fifa 13 o sa fie si mai si..pai am avut cateva infrangeri..si de suparare nu am mai stat nici sa le fac screenuri :)..o sa postez in curand clasamentul la finalul turului..in momentul de fata sunt pe 10.
Image
Predator14

Postby Razvan » Mon May 07, 2012 2:15 pm

Locul 10 e excelent pentru o nou promovata, felicitari! Asteptam noi rezultate, bafta!
Razvan
VIP

Postby Predator14 » Mon May 07, 2012 7:27 pm

Clasament la sfarsitul turului:

Image
Image
Predator14

Postby wackorine » Mon May 07, 2012 7:46 pm

+ cateva etape in plus,vrei sa zici ... ;) etape dupa care,observ ca ai mai urcat ... trage tare,joaca mai economicos,mai concentrat,cred ca se poate prinde Europa,macar de pe locul 5 ... succes :!:
wackorine

Postby Razvan » Tue May 08, 2012 4:04 pm

Un loc excelent care este la o aruncatura de bat de Europa. Bafta in continuare!
Razvan
VIP

Postby Predator14 » Thu May 10, 2012 1:11 pm

Transferuri in pauza de iarna:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Predator14

Postby Razvan » Thu May 10, 2012 6:45 pm

Transferuri foarte bune! Daca aveai bani sa il aduci si pe Adi Rocha de la Chiajna aveai un atac trăsnet, dar e foarte puternic şi aşa. Baftă în continuare!
Razvan
VIP

PreviousNext

Return to Career Mode - 12