Viorel Ion

Drumul tau spre varful piramidei fotbalului in CRLP 12 poate fi prezentat aici.

Re: Viorel Ion

Postby Razvan » Thu May 03, 2012 2:04 pm

In ritmul asta o sa ai un obiectiv mult mai ridicat decat evitarea retrogradarii. Felicitari si bafta in continuare!
Razvan
VIP

Postby Predator14 » Thu May 03, 2012 4:49 pm

Etapa a IV-a Liga I:

Image
Image

Rezultat istoric pentru CF Braila in meciul cu Rapid.Inca o data Braila se dovedeste o echipa foarte puternica acasa si reuseste sa invinga Rapidul cu un neverosibil 4-0.A fost o partida in care oamenii lui Viorel Ion au jucat ofensiv inca din primul minut si astfel in min. 9 Adrian Popa il invinge pe Dani Coman cu un sut din afara careului.Rapidistii au incercat sa dea replica insa 20 de min mai tarziu Stelian Nicolita scapa pe un contraatac si il invinge cu un sut la coltul scurt pe portarul Rapidului.In repriza a 2-a oamenii lui Razvan Lucescu incearca disperati sa reduca din diferenta insa CF Braila a jucat impecabil din punct de vedere tactic.Vioara se dovedeste inspirat prin introducerea lui Emekwue Henry,care il serveste in doua randuri pe Ciprian Tanasa si Dani Coman se vede invins de 4 ori la Braila.
Image
Predator14

Postby Razvan » Thu May 03, 2012 8:19 pm

Felicitari din nou! Mergi ceas, 3 victorii consecutive, nu prea ai luat goluri, pastreaza ritmul si te vei bate la Europa!
Razvan
VIP

Postby LoLo17 » Thu May 03, 2012 10:43 pm

Bravo! Chiar ca mergi bne. In clasament cum stai?
LoLo17

Postby Predator14 » Sat May 05, 2012 8:25 am

Meciul cu Viitorul Constanta:

Image
Image

Si un clasament dupa primele etape:

Image
Image
Predator14

Postby Razvan » Sat May 05, 2012 9:31 am

Clasamentul este uluitor, la doar 4 puncte de primul loc, iti poti permite sa visezi la primul titlu din istorie pentru Braila. Din nefericire insa, Viitorul te-a adus putin cu picioarele pe pamant. Daca o sa faci jucatorii sa "puna piciorul" si sa munceasca, vei putea macar sa prinzi Europa, retrogradarea pare deja departe. Bafta!
Razvan
VIP

Postby LoLo17 » Sat May 05, 2012 1:47 pm

Stai foarte bine in clasament!
LoLo17

Postby wackorine » Sat May 05, 2012 5:52 pm

daca chiar joci la world class,te descurci foarte bine ... in cupele europene n'ai cum sa nu intri (pentru Braila,ca revenita in prim planul fotbalului romanesc,ar fi o mare realizare) ... remarc ca joci cu jucatori romani,asta imi place ... la mai multe victorii pentru Europa,man ... ;)
wackorine

Postby Predator14 » Sat May 05, 2012 6:02 pm

wackorine wrote:daca chiar joci la world class,te descurci foarte bine ... in cupele europene n'ai cum sa nu intri (pentru Braila,ca revenita in prim planul fotbalului romanesc,ar fi o mare realizare) ... remarc ca joci cu jucatori romani,asta imi place ... la mai multe victorii pentru Europa,man ... ;)

chiar joc la world class ca ce este sub este prea usor si la legendary e foarte greu...asa ca am preferat world classul..si da folosesc numai jucatori romani pentru ca eu incerc sa joc cat mai realist..si in realitate jucatori straini buni la Braila e cam imposibil..insa echipa pe care o am consider ca este foarte aproape de realitate..nu cred ca e vreun jucator care in realitatea nu ar fi posibil sa vin la Braila
Image
Predator14

Postby Razvan » Sat May 05, 2012 7:10 pm

Si eu prefer jucatori romani, sau macar jucatori care au trecut prin Romania, felicitari pt. abordare.
Razvan
VIP

PreviousNext

Return to Career Mode - 12